Sada náramek + náušnice, bílá láva, bílý jadeit, růženín

2262/16. 2262/18 2262/19. Zvolte variantu
  • 1 z 3

Lávový kámen  je silným ochranným amuletem, který vám dodá sílu země a žár ohně. Láva je jako krev Matky Země. Je v ní  ohromná životadárná síla. Lávový kámen ve vás probudí váš vlastní potenciál síly a začne komunikovat s vaší krví. Je spojený se zemskou čakrou (pod vašimi chodidly) a odvádí z těla ven vše negativní a špatné. Tento kámen působí jako čistič energie a ochranný štít proti nemocem a fyzickým i psychickým útokům. Při jeho nošení objevíte dávno zapomenutou radost a důvěra v život, pocit "ano, patřím sem, jsem tady správně, jsem v bezpečí, všechno je v pořádku".

Bílý jadeit působí na brzlíkovou čakru a podpoří vnitřní růst a uvědomování sebe-sama. Přináší čistotu do vnímání našich pocitů, abychom si pocity překládali jasně bez zkreslení, bez výmýslů naší mysli a dokázali s pocity pracovat jako s jednoznačnými signály duše v našem těle.  

Růženín je symbolem lásky, krásy a uzdravováni. Učí nás trpělivosti při řešení problémů, sebelásce. Odbourává strach, zlost, nelibost, pocit viny. Pomáhá přijímat nezbytnost změn. Harmonizuje srdeční čakru a pomáhá nám se otevřít sebelásce a bezpodmínečné lásce k okolí. Nesmělým pomáhá projevit skrývané city a pocity. Svými vibracemi přispívá k celkovému uvolnění, získání důvěry a otevření srdce a mysli světu. Křivdy utrpěné v minulosti usnadňuje zacelit a pomáhá odpoustit. Oživuje fantazii a tvůrčí myšlení. Odbourává stres, strach, zlost a nepříjemný dlouhotrvající pocit viny. Napomáhá změně myšlení a přijímání přicházejících změn. Podporuje flexibilitu, abychom si i na negativních životních situacích, dokázali najít něco pozitivního.


  • 296,69 Kč 304,96 Kč 313,22 Kč od 296,69 Kč bez DPH
  • Zvolte variantu
359 Kč 369 Kč 379 Kč od 359 Kč
  • Velikost naramku
Kategorie: Sady
 

Léčivé účinky: 

Lávový kámen z vás sejme břímě depresí, nechuti do života, letargie, únavy a nemocí. Kámen však ve skutečnosti nic nesnímá, on ve vás rozproudí informace uložené ve vaší krvi, informace uložené ve vaší buněčné paměti. Vzniklé teplo života už pak jen udržuje. Díky obnově a podpoře proudu životní síly se zlepší vaše nálada, zdraví a vitalita, budete cítit svou vlastní sílu a budete cítit silné spojení se Zemí. Tím pádem si na vás nějaké špatné nálady, chmury a nechuť do života nepřijdou, nebudou mít zkrátka šanci. 

Bílý Jadeit posiluje a uzdravuje štítnou žlázu, léčí dýchací problémy v oblasti plic a průdušek, reguluje krevní tlak v těle a pomáhá pohybu lymfy v těle.  

Růženín má pozitivní účinek na ledviny a játra, léčí plíce, genitální problémy a močové ústrojí, podporuje činnost nervového systému, má výborný vliv na poruchy mužské plodnosti, odvádí z těla škodlivé látky a odvodňuje organismus, posiluje srdeční činnost, uzdravuje od dlouhodobých nemocí, pomáhá při střevních potížích, hojí popáleniny a puchýře, léčí akné a vyhlazuje pleť.