Sada náhrdelník, náramek a nášnice - sodalit, lapis lazuli, žlutý regalit

2280/BEZ 2280/S N 2280/S N2 2280/S N3 Zvolte variantu

Sodalit spojuje logiku s intuicí a otevírá dokořán bránu širšího vědomí, neboť přináší informace z vyššího JÁ dolů na tělesnou úroveň. Prohlubuje meditaci. Když se ponoříte do meditace navozené sodalitem, dokáže vaše mysl porozumět aktuálním okolnostem vašeho života. Dostáváte odpovědi na to, proč to či ono se vám zrovna děje. Podněcuje činnost třetího oka a krční čakry komunikace, takže pro vás bude snazší komunikovat a vyjadřovat, to, co vám posílá vaše intuice. Sodalit nám pomáhá, abychom se přijímali tací, jací jsme, tím i zvyšuje naše sebevědomí. Je výborným pomocníkem při týmové spolupráci. Přináší do skupiny harmonii, solidaritu a při své práci budete mít na paměti společně vytčený cíl. Se sodalitem je snazší odpoutat se od starých vlastností a zbavit se ustrnulého způsobu uvažování.

Lapis Lazuli (Lazurit) je duchovní kámen vhodný pro meditace. Byl oblíbeným kamenem Egyptské královny Kleopatry. Přináší klid a mír, působí proti depresi a rychle odstraňuje stres. Otevírá Třetí oko (čakra v oblasti čela) a vede nás na cestu intuice. Působí také na krční čakru tím, že odstraňuje potíže s komunikací, učí naslouchání druhým a osvobozuje sebe-vyjádření. Podporuje kreativitu, zesiluje myšlenky a vnáší do nich jasný pohled. Pomáhá nám vystoupit z komplikovaných problémů, získat nadhled a vidět cestu ven. Při pohledu na Lapis lazuli si každý z nás uvědomí, velikost vesmíru a mocnou sílu přírody, která je v něm zosobněná. 

Regalit je druh Jaspisu, který vznikal na dně moří. Po velmi dlouhou dobu byl vystaven velkému tlaku přitažlivosti zemské a energii pohybu masy mořské vody. Díky tomu je v něm uložena ohromná sílu živlu vody, která čistí, odpouští, nechává plynout a je napojená na fáze měsíce.

Žlutý regalit posiluje vědomí vlastní sebehodnoty, protože je spojený s čakrou Solar Plexus. Je to úžasný kámen pro lidi, kteří si málo věří a pochybují nejen o sobě, ale i o výsledku svého jednání. Pokud si přejete najít své opravdové JÁ bez masek a přetvářek a začít žít život v autenticitě, tak vás tento náramek krásně podpoří a na tuto cestu přivede. Je to výborný pomocník, který vás naučí se rozhodovat bez pochyb a výčitek. Každá životní křižovatka pro vás bude výzvou, nikoli utrpením, jak dál.


  • 627,27 Kč 726,45 Kč 742,98 Kč 742,98 Kč od 627,27 Kč bez DPH
  • Zvolte variantu
759 Kč 879 Kč 899 Kč 899 Kč od 759 Kč
  • Náhrdelník + náramek
Kategorie: Sady
 

Léčivé účinky: 

Sodalit udržuje v rovnováze metabolismus, překonává nedostatek vápníku a čistí lymfatický systém i jednotlivé orgány. Podněcuje fungování imunitního systému. Napravuje poškození způsobená ozářením a nespavostí. Léčí krk, hlasivky a hrtan. Pomáhá při ochraptělosti a poruše trávení. Sráží horečku, snižuje krevní tlak a podněcuje vstřebávání tekutin v těle.

Lapis lazuli v tělesné rovině pomáhá  nejvíce v oblasti hlavy a krku. Odstraňuje bolesti hlavy, migrény a deprese. V oblasti krku zmírňuje angíny, bolesti krku a affty.  Blahodárně působí na nervy i na závratě, neboť v oblasti hlavy snižuje vysoký tlak.

Žlutý regalit léčí a posiluje zažívací orgány v těle, počínaje žaludkem, střevy a konče  konečníkem. Pomáhá nám nastartovat peristaltiku ve střevech, upravuje metabolismus v těle.