Orgonit pyramida tyrkys 40x40mm

1203

Orgonit není kámen. Jedná se o směs kovových třísek a křišťálu, nebo jiného léčivého kamene, zalitých buď ve včelím vosku, nebo jiné pryskyřici. Obal orgonitu tvořený pryskyřicí nebo včelím voskem přitahuje/nasává energii Prány (Chi, Ki, Orgon) do sebe, uvnitř je tato energie čištěna umístěným tyrkysem a kovové třísky rozptylují harmonizovanou energii zpět do prostoru. Tato jednoduchá a úžasně účinná pračka Prány vám může pomoci navrátit klidný spánek a pomoci překonat únavu. 

Je to univerzální pomocník - harmonizuje prostředí a neutralizuje:
1) ELEKTROSMOG - Orgonit neutralizuje negativní působení elektromagnetického záření veškeré elektroniky TV, počátačů, mobilů, WI-FI, venkovních vysílačů atd. 
 2) PATOGENNÍ ZÓNY - Orgonit velmi zmírňuje jejich nežádoucí působení tím, že je neutralizuje.
 3) PSYCHOSOMATICKÉ ZÓNY - Orgonit zlepšuje a uklidňuje "atmosféru" - emoce a nálady doma, stresy v kanceláři a sociálních prostorách všeho druhu.

Orgonit chrání vaše bunečné informace v těle, aby nebyly manipulovány informačním polem z okolí. 


  • 180,99 Kč bez DPH
219 Kč
Kategorie: Výrobky z kamenů
 

Tyrkys je kámen ochránce, který nás chrání před negativními energiemi, elektromagnetickým zářením i před černou magií. Tyrkys harmonizuje krční čakru, usnadňuje nám komunikaci a to nejen slovní, ale také mezi tělem a duší. Ukazuje nám, že i přes to, že stojíme rovnýma nohama na zemi, můžeme snít a přijímat duchovní vědomosti a moudrosti.