Šungit pyramida 60 x 60mm

764
  • 1 z 2

V době digitalizace a všudypřítomných elektromagnetických vln z mobilů, TV, wi-fi a satelitů je důležité dbát na očistu těla a prostoru od vlnění a záření. Tyto vlny manipulují informacemi v našich buňkách a živí naše ego, aby mysl neustále něco analyzovala, srovnávala a soudila.

Výborným pomocníkem je šungit, černý kámen ze Sibiře. Jeho vibrace pohlcují elektromagnetické záření a smog. Výborné účinky má šungit ve tvaru pyramidy, který si můžete umístit u zdrojů záření ve vašem bytě, domově či práci. Pyramidu položte vedle wi-fi, TV, nebo k počítači a pravidelně se starejte o očistu, která spočívá v oplachování vodou a nabíjení buď slunečními, nebo měsíčními paprsky.

Šungit také pomáhá zbavit se dlouhodobé podrážděnosti, únavy a neklidu v prostoru. Okruh působení pyramidky, která je vysoká 5 cm, je cca 5 metrů u 3cm vysoké pyramidky, jsou to 3metry poloměru kružnice. 


  • 487,60 Kč bez DPH
  • Skladem
590 Kč
Kategorie: Výrobky z kamenů
minerál: šungit
 

Pyramidu buď umístěte do prostoru nebo ji ponořte do karafy s vodou. 

Pyramida ponořená do vody přemění tuto vodu na léčivou. Odstraní znečištění, dodá minerály v optimálním poměru a také tuto vodu aktivuje. Energeticko-informační matrice vody zkopíruje vlastnosti šungitové pyramidy – energetického nositele, který je do ní ponořen. Je zaznamenáno blahodárné působení této vody na celý organismus: zlepšuje se celkový stav, odstraňuje se napětí, zvyšuje se energetická hladina, dochází k zjednodušení a zvýšení účinností léčení celé řady onemocnění.