Náhrdelník achát zelený, záhněda a fluorit

2337
  • 1 z 2

Tento náhrdelník je součástí kolekce "Ženy Bohyně" a byl vytvořen jako uzemňující amulet, který dává své nositelce pocit pevné půdy pod nohama pro každodenní životní rozhodnutí a pro každý další krok. Rozpouští strachy a posiluje vnitřní sílu v čakře Solar Plexus. Tento náhrdelním byl vytvořen se záměrem najít svou ženskou sílu, spojit se sama se sebou, se svou podstatou, nebát se být sama sebou, protože tím přinásíme celku přesně to, co je třeba. 


Záhněda je jedním z nejúčinněji fungujících uzemňovacích a ukotvovacích kamenů. Je to druh křemene, někdy se označuje jako kouřový křemen. Jde o ochranný kámen se silným napojením na zemskou a základní čakru. Záhněda uzemňuje duchovní energii a neutralizuje negativní vibrace a čistí geopatogenní zóny. Duševně přináší záhněda úlevu od strachu, rozhání deprese a navozuje stav emocionálního klidu. Krystal záhnědy potlačuje noční můry a objasňuje význam snů. 

Achát slouží jako uzemňovací kámen, který nám dodává citovou, tělesnou a rozumovou rovnováhu, podporuje sebedůvěru a napomáhá sebepoznání. Posiluje soustředění a praktická rozhodnutí, dodává odvahu a upřímnost sám k sobě. Pomáhá překonávat negativní pocity, vnitřní zlobu, odstraňuje vnitřní napětí. Navozuje pocit bezpečí a jistoty. Stabilizuje auru, ruší a přetváří negativní energie. Výborný ochranný kámen. Zelený achát je spojen s brzlíkovou čakrou, která je umístěna nad hrudní kostí v místě, kde často intuitivně nosíme přívěskyna hrudi. Otevírá bránu k našemu vnitřnímu růstu a sebe-poznání. Společně s intuicí nám pomáhá rozšířit si naše vědomí a nahlédnout pod špičku ledovce. 

Fluorit podporuje propojení našeho duchovního a fyzického těla a tím přispívá k pocitu celistvosti. Vhodný jako meditativní kámen, zejména pro začátečníky. Fluorit je ideálním kamenem na uvolnění stresu a úzkostí. Všechny barevné varianty fluoritu jsou vhodné k léčení bolesti. Fluorit je krystal obdařený silnou ochrannou mocí, zejména na duševní úrovni. Pomůže rozeznat, kdy se ve vašem nitru snaží projevit cizí vlivy. Současně dokáže zastavit působení psychické manipulace. Krystal fluoritu pročišťuje a stabilizuje auru. Čistí, odstraňuje a přeorganizovává v těle vše, co není v naprostém pořádku. 


  • 544,63 Kč bez DPH
659 Kč
Kategorie: Ženy Bohyně
 

Léčivé účinky:  

Záhněda je zvláště účinná při léčení břicha, kyčlí a nohou. Přináší úlevu od bolesti - včetně bolestí hlavy - a prospívá rozmnožovacím orgánům, svalům, nervové tkáni a srdci. Potlačuje křeče, posiluje záda a zvyšuje odolnost nervové soustavy. Jedná se o kámen, který napomáhá ukládání minerálů a reguluje rovnováhu tekutin v těle. Napomáhá vylučování a detoxikaci na všech úrovních. 

Achát zelený pomáhá při léčbě závislostí, léčí nervy, žaludek, poruchy oběhového a trávícího systému. Pozitivně ovlivňuje ženské reprodukční orgány a zvyšuje plodnost. Reguluje tělní tekutiny a činnost ledvin.

Fluorit je účinným prostředkem k léčbě, který si poradí s infekcemi a nejrůznějšími poruchami. Blahodárně působí na zuby, buňky i kosti a dokáže napravovat i poškození DNA. Účinně zasahuje proti virům. Fluorit dokáže regenerovat kůži a sliznice, zejména v dýchacích cestách. Přispívá k hojení vředů a ran. Blahodárně účinkuje při nachlazení, rýmě a zánětech dutin. Zlepšuje fungování kloubů. Přináší úlevu při artritidě, revmatizmu a bolestech zad.