Náhrdelník apatitu modrý, achát modrý

2229/BEZ 2229/S N 2229/S N2 2229/S N3 Zvolte variantu
  • 1 z 2

Tento náhrdelník je součástí kolekce "Ženy Bohyně" a byl vytvořen jako amulet pro usnadnění komunikace, posílení sebe-vyjádření a nalezení rovnováhy při plynutí životem. S tímto náhrdelníkem se váš život změní v tanec svobody a radosti.

Apatit dostal svůj název podle řeckého slova „apatein“, což znamená „oklamat“. V minulosti byl totiž často zaměňován za jiné drahé kameny. Apatit doplňuje energii a pomáhá nám dobíjet "baterky". Podporuje sebevědomí a otevřenost v komunikaci při kontaktu s ostatními lidmi. Potlačuje lhostejnost, nepřátelství a odstraňuje negativní postoje. Učí nás nebýt apatický, ale stavět se k věcem a situacím, které  nám přicházejí do života s pozitivním postojem. Zmírňuje emoce jako je hněv, podrážděnost, smutek. Potřebujete-li se otevřít novým úhlům pohledu, apatit je ten pravý pomocník. Povzbuzuje tvůrčí schopnosti a intelekt.  

Achát slouží jako uzemňovací kámen, který nám dodává citovou, tělesnou a rozumovou rovnováhu, podporuje sebedůvěru a napomáhá sebepoznání. Posiluje soustředění a praktická rozhodnutí, dodává odvahu a upřímnost sám k sobě. Pomáhá překonávat negativní pocity, vnitřní zlobu, odstraňuje vnitřní napětí. Navozuje pocit bezpečí a jistoty, posiluje lásku a dodává odvahu k hledání lásky nové, pomáhá při citových zklamáních. Stabilizuje auru, ruší a přetváří negativní energie. Modrý achát je s pojen s elementem vody a krční čakrou. Usnadňuje sebevyjádření a pomáhá plynulé komunikaci.


  • 544,63 Kč 660,33 Kč 668,60 Kč 676,86 Kč od 544,63 Kč bez DPH
  • Zvolte variantu
659 Kč 799 Kč 809 Kč 819 Kč od 659 Kč
  • Náhrdelník + náramek
Kategorie: Ženy Bohyně
 

Léčivé účinky: 

 

Achát předchází střevním potížím, ulevuje při gastritidě, povzbuzuje trávicí trakt, léčí oči, žaludek, dělohu. Čistí lymfatický systém a slinivku břišní, posiluje krevní oběh, chrání před vznikem kožních chorob a léčí je.

Apatit je prospěšný při léčbě kostí a kloubů. Napomáhá pohlcování vápníku a prospívá chrupavkách, kostem, zubům a pohybovému ústrojí. Podporuje tvorbu nových buněk. Podněcuje ke zdravému stravování, potlačuje pocit hladu a zvyšuje účinnost metabolismu.