Náhrdelník zelený avanturín, fluorit, přívěsek strom života

2066/KRA 2066/DLO Zvolte variantu

Tento náhrdelník je součástí kolekce "Ženy Bohyně" a byl vytvořen jako podpůrný amulet k rozšiřování našeho vědomí a posilování vnitřního růstu. Učí nás vidět situace v širších souvislostech, zahlédnout niť synchronicity, která přináší jednotlivé situace přesně poskládané za sebou, tak abychom se z nich co nejhlouběji poučili. Nic ve Vesmíru není náhodné a chaotické, tak se pouze chová naše mysl. 

Avanturín zelený působí harmonizačně a léčivě na brzlíkovou čakru - čakru našeho vnitřního růstu, která je umístěna na výstupku hrudní kosti nad srdeční čakrou. Rozšiřuje naše vědomí, tím, že nás učí chápat věci, lidi, situace v širších souvislostech a neodsuzovat či jinak hodnotit. Posiluje vůdcovské schopnosti, které v první řadě potřebujeme sami pro sebe, abychom vedli svůj život v lásce a radosti. Přináší člověku vnitřní klid a snižuje stres, tím že ukazuje alternativní řešení a nové cesty z každodenních problémů. 

Fluorit podporuje propojení našeho duchovního a fyzického těla a tím přispívá k pocitu celistvosti. Vhodný jako meditativní kámen, zejména pro začátečníky, protože krásně pročišťuje a stabilizuje auru. Je ideálním kamenem na uvolnění stresu a úzkostí. Všechny barevné varianty fluoritu jsou vhodné k léčení bolesti. Čirý fluorit chrání proti psychickým útokům a manipulacím. Modrý fluorit obnovuje emoční rovnováhu. Fialový fluorit posiluje sebeuvědomění. Zelený fluorit je výborný k všeobecnému léčení.


  • 544,63 Kč 552,89 Kč od 544,63 Kč bez DPH
  • Zvolte variantu
659 Kč 669 Kč od 659 Kč
  • velikost
Kategorie: Ženy Bohyně
 

Léčivé účinky: 

Zelený avanturín pomáhá zejména při onemocněních srdce a při snižování vysokého krevního tlaku. Navrací rovnováhu všem metabolickým funkcím člověka, čímž účinně bojuje proti vysokému cholesterolu. Stejně snižuje příliš vysokou chuť k jídlu. V rámci hormonálního systému reguluje a upravuje funkci štítné žlázy a nadledvinek. Posiluje také imunitní systém a funkci nervového systému. Zvyšuje flexibilitu a celkový výkon svalů. Má protizánětlivý účinek, který se využívá při zanícených kloubech, ranách nebo v boji s horečkou. Zmírňuje alergické projevy a to zejména v oblasti kůže. Zlepšuje zrak a pomáhá ulevit od nevolnosti.

Fluorit si poradí s infekcemi a nejrůznějšími poruchami v těle. Blahodárně působí na zuby, buňky i kosti a dokáže napravovat i poškození DNA. Účinně zasahuje proti virům, zejména v podobě elixíru. Fluorit dokáže regenerovat kůži a sliznice, zejména v dýchacích cestách. Přispívá k hojení vředů a ran. Blahodárně účinkuje při nachlazení, rýmě a zánětech dutin. Zlepšuje fungování kloubů. Přináší úlevu při artritidě, revmatizmu a bolestech zad. Pokud se jím pohybuje po těle směrem k srdci, ulevuje od bolesti. Pomáhá rovněž při bolestech spojených s chorobami nervového systému.