Náhrdelník černý achát, achát Botswana, černý onyx

2340
  • 1 z 2

Tento náhrdelník je součástí kolekce "Ženy Bohyně" a byl vytvořen jako uzemňující a ochranný amulet, který pohlcuje negativní energie uvnitř i v okolí své nositelky a přeměňuje je na světlo, lásku a klid. Odbourává strach, obavy a pohlcuje pochybnosti.  Tento náhrdelním byl vytvořen se záměrem nasměrovat energii jedním směrem, tím, co je v životě důležité a stojí na cestě naplnění poslání její nositelky. S tímto náhrdelníkem ukončíte staré programy rozdávání své energie na všechny strany a vyčerpávání sama sebe.  


Černý achát slouží jako uzemňovací kámen, který nám dodává citovou, tělesnou a rozumovou rovnováhu, podporuje sebedůvěru a napomáhá sebepoznání. Posiluje soustředění a praktická rozhodnutí, dodává odvahu a upřímnost sám k sobě. Pomáhá překonávat negativní pocity, vnitřní zlobu, odstraňuje vnitřní napětí. Navozuje pocit bezpečí a jistoty. Stabilizuje auru, ruší a přetváří negativní energie. Výborný ochranný kámen. 

Botswanský achát, který se nachází výhradně v Africké Botswaně a je přezdívaný "kámen západu Slunce", dodává citovou, tělesnou a rozumovou rovnováhu. Podporuje sebedůvěru a napomáhá na cestě sebepoznání.  Posiluje lásku a dodává odvahu k hledání lásky nové, pomáhá při citových zklamáních a depresích. Tento druh pruhovaného achátu odstraňuje dualitu a spory našeho srdce a mysli a pomáhá udržovat duševní pohodu. 


Černý onyx 
je kamenem dodávající sílu. Udržuje vzpomínky na všechno co ten, kdo jej nosí prožil. Je ochranným kamenem, brání a ochraňuje před negativitou vědomě namířenou proti vám, v konfliktech všeho druhu, chrání život, pomáhá v těžkých obdobích, při mimořádném fyzickém i citovém vypětí, zaměřuje naši energii jedním směrem, přináší ráznost a vytrvalost, dovoluje stát se pány svého života, poskytuje poučení z minulosti, zvyšuje sebedůvěru a sebekontrolu, léčí stará traumata, snižuje strach a obavy. 

 

  • 544,63 Kč bez DPH
659 Kč
Kategorie: Ženy Bohyně
 

Léčivé účinky: 

Botwanský achát příznivě působí na oběhový systém a kůži. Pomáhá proti žaludečním vředům, léčí potíže s koleny, posiluje imunitu a zlepšuje zrak.

Achát černý pomáhá při léčbě závislostí, léčí nervy, žaludek, poruchy oběhového a trávícího systému. Pozitivně ovlivňuje ženské reprodukční orgány a zvyšuje plodnost. Reguluje tělní tekutiny a činnost ledvin.

Onyx blahodárně působí na zuby, kosti, kostní dřeň, léčí krevní poruchy a problémy dolních končetin.