Náhrdelník jaspis mookait s přívěskem

2331
  • 1 z 2

Tento náhrdelník je součástí kolekce "Ženy Bohyně" a byl vytvořen jako ochranný amulet před negativními energiemi a zdroj energie a vitality. Okolo nás existuje mnoho moderních energetických upírů, kteří nám odčerpávají naši životní sílu na úkor nás samotných. Ženy jsou z principu mateřské lásky pečovatelky, ale často toto pečovatelství jde za hranice sebelásky do země vyčerpání a rozdání se pro druhé. Tento náhrdelním byl vytvořen se záměrem ukončit tento starý nefunkční a sebe-poškozující program. Záměr uložený v náhrdelníku je nechat rozkvést "vnitřní ženu" a prožívat hluboký klid i v rozbouřeném moři okolního světa. 

Australský jaspis neboli mookait, pomáhá za každé situace naleznout vnitřní klid skloubit vnější aktivitu s duchovní potřebou. Mírní nervózní stres a zadrhávání v řeči. Má v sobě jak touhu po nových experimentech, tak i hluboký klid, jenž pomáhá čelit jejich důsledkům. Přizpůsobivý australský jaspis přenáší tuto vlastnost i na člověka. Ukazuje všechny možnosti a pomáhá při výběru té správné.


  • 544,63 Kč bez DPH
659 Kč
Kategorie: Ženy Bohyně
 

Léčivé účinky: Na úrovni fyzické podporuje léčbu nejrůznějších zranění a otoků, zánětu dásní, čelních a nosních dutin. Uvolňuje suchý kašel, aktivuje játra, slezinu a čistí krev. Posiluje imunitní systém.