Náhrdelník růženín s přívěskem

2048
  • 1 z 3

Tento náhrdelník je součástí kolekce "Ženy Bohyně" a byl vytvořen jako ochranný amulet pro srdeční čakru. Jen v něm uložen záměr léčit nezpracované emoce, uzdravit staré bolesti, křivdy a jizvy na srdci, odpustit, nechat odplynout zášť a jít dál. Toto je dar pro ženská srdce a jejich bezpodmínečnou lásku, která je budoucností naší planety a nového světa na ní.

Růženín je symbolem lásky, krásy a uzdravováni. Učí nás trpělivosti při řešení problémů, sebelásce. Odbourává strach, zlost, nelibost, pocit viny. Pomáhá přijímat nezbytnost změn. Harmonizuje srdeční čakru a pomáhá nám se otevřít sebelásce a bezpodmínečné lásce k okolí. Nesmělým pomáhá projevit skrývané city a pocity. Svými vibracemi přispívá k celkovému uvolnění, získání důvěry a otevření srdce a mysli světu. Křivdy utrpěné v minulosti usnadňuje zacelit a pomáhá odpustit. Oživuje fantazii a tvůrčí myšlení. Odbourává stres, strach, zlost a nepříjemný dlouhotrvající pocit viny. Napomáhá změně myšlení a přijímání přicházejících změn. Podporuje flexibilitu, abychom si i na negativních životních situacích, dokázali najít něco pozitivního.


  • 544,63 Kč bez DPH
  • Skladem
659 Kč
Kategorie: Ženy Bohyně
 

Léčivé účinky: Pozitivní účinek na ledviny a játra, léčí plíce, genitální problémy a močové ústrojí, podporuje činnost nervového systému, má výborný vliv na poruchy mužské plodnosti, odvádí z těla škodlivé látky a odvodňuje organismus, posiluje srdeční činnost, uzdravuje od dlouhodobých nemocí, pomáhá při střevních potížích, hojí popáleniny a puchýře, léčí akné a vyhlazuje pleť.