Náhrdelník z modrého achátu a chryzokolu + náramek

2277/BEZ 2277/S N 2277/S N2 2277/S N3 Zvolte variantu
  • 1 z 3

Tento náhrdelník je součástí kolekce "Ženy Bohyně" a byl vytvořen jako ochranný amulet pro krční čakru. Posiluje naše sebevyjádření a sílu říkat, co cítíme. Pomáhá nám se stát královnami svého života a žít svůj život, ne život druhých, nebo pro druhé. Učí nás nebýt obětí situací, ale její tvůrkyní, nabýt apatická v reakcích, ale plně vyjádřit svůj postoj.

Achát slouží jako uzemňovací kámen, který nám dodává citovou, tělesnou a rozumovou rovnováhu, podporuje sebedůvěru a napomáhá sebepoznání. Posiluje soustředění a praktická rozhodnutí, dodává odvahu a upřímnost sám k sobě. Pomáhá překonávat negativní pocity, vnitřní zlobu, odstraňuje vnitřní napětí. Navozuje pocit bezpečí a jistoty, posiluje lásku a dodává odvahu k hledání lásky nové, pomáhá při citových zklamáních. Stabilizuje auru, ruší a přetváří negativní energie. Modrý achát je s pojen s elementem vody a krční čakrou. Usnadňuje sebevyjádření a pomáhá plynulé komunikaci.

Chryzokol je kámen spojený s krční čakrou, usnadňuje sebe-vyjádření a komunikaci. Má překrásnou blankytně modrou barvu jako oceán, někdy s nádechem do tyrkysova. Jeho jméno pochází z řečtiny "chrysos" znamená zlato a "kolla" je tmel. Jinými slovy tento kámen nás učí, jak říkat pravdu, mluviti zlato a díky tomu tmelit své vztahy, pěstovat zdravé vztahy postavené na pevných základech. Komunikace je ženská energie, stejně jako voda, její přirozeností je plynout a rozprostírat se. Nezastavit se před překážkou a zúrodňovat, co bylo zasazeno. Modrý chryzokol vás naučí plynout životem bez pocitu, že všechno musíme tlačit jako lokomotiva, plynout v lehkosti, kdy synchronicita nám do cesty přináší vše potřebné. 

 

 

 


  • 544,63 Kč 660,33 Kč 668,60 Kč 676,86 Kč od 544,63 Kč bez DPH
  • Zvolte variantu
659 Kč 799 Kč 809 Kč 819 Kč od 659 Kč
  • Náhrdelník + náramek
Kategorie: Ženy Bohyně
 

Léčivé účinky: 

 

Achát předchází střevním potížím, ulevuje při gastritidě, povzbuzuje trávicí trakt, léčí oči, žaludek, dělohu. Čistí lymfatický systém a slinivku břišní, posiluje krevní oběh, chrání před vznikem kožních chorob a léčí je.

Chryzokol snižuje horečky a bolesti hlavy, předchází migrénám, léčí bolesti krku, zlepšuje imunitní systém, působí protizánětlivě, příznivé účinky má na žaludek, detoxikuje. Harmonizuje oblast srdce a plic.