Náhrdelník záhněda, citrín s přívěskem

2111
  • 1 z 2

Tento náhrdelník je součástí kolekce "Ženy Bohyně" a byl vytvořen jako ochranný amulet před negativními energiemi a manipulací. Okolo nás existuje mnoho moderních energetických upírů, kteří nám odčerpávají naši životní sílu na úkor nás samotných. Ženy jsou z principu mateřské lásky pečovatelky, ale často toto pečovatelství jde za hranice sebelásky do země vyčerpání a rozdání se pro druhé. Tento náhrdelním byl vytvořen se záměrem ukončit tento starý nefunkční a sebe-poškozující program. 

Citrín je kámen vnitřní síly, který harmonizuje a léčí čakru solar Plexus. Ta se nachází mezi pupíkem a srdíčkem. Probouzí teplo vnitřního ohně a slunce, tím zvyšuje tvůrčí schopnosti a zbavuje nás strachu dělat rozhodnutí. Vibrace citrínu přitahuje hojnost do našeho života.  

Záhněda je jedním z nejúčinněji fungujících uzemňovacích a ukotvovacích kamenů. Je to druh křemene, někdy se označuje jako kouřový křemen. Jde o ochranný kámen se silným napojením na zemskou a základní čakru. Záhněda uzemňuje duchovní energii a neutralizuje negativní vibrace a čistí geopatogenní zóny. Duševně přináší záhněda úlevu od strachu, rozhání deprese a navozuje stav emocionálního klidu. Krystal záhnědy potlačuje noční můry a objasňuje význam snů. 


  • 544,63 Kč bez DPH
659 Kč
Kategorie: Ženy Bohyně
 

Léčivé účinky:  

Citrín blahodárně působí při chronickém únavovém syndromu. Pomáhá při léčení cukrovky, slinivky břišní, při žaludečních problémech a poruchách zažívacího ústrojí, často psychosomatického charakteru, zaviněných každodenním stresem. Zažehnává infekce v ledvinách a močovém měchýři. Pomáhá při očních problémech. 

Záhněda je zvláště účinná při léčení břicha, kyčlí a nohou. Přináší úlevu od bolesti - včetně bolestí hlavy - a prospívá rozmnožovacím orgánům, svalům, nervové tkáni a srdci. Záhněda potlačuje křeče, posiluje záda a zvyšuje odolnost nervové soustavy. Jedná se o kámen, který napomáhá ukládání minerálů a reguluje rovnováhu tekutin v těle. Napomáhá vylučování a detoxikaci na všech úrovních.